نمونه سوال پایه ۵ حوزه علمیه قم

نمونه سوال پایه پنج حوزه علمیه
دانلود نمونه سوال پایه ۵ حوزه علمیه قم

حوزه علمیه قم یکی از بزرگترین مراکز علمی عالم تشیع و همچنین یکی از بزرگترین مراکز علمی جهان می باشد. در این حوزه علمیه دروس حوزوی به صورت کاربردی و به صورت عمومی و تخصصی مورد مطالعه و پژوهش قرار می گیرد. دروس حوزه علمیه قم شامل ۱۰ پایه در سطوح ۱و ۲و ۳ می باشد. هر پایه به صورت تقریبی یک سال به طول می انجامد که مجموعه ده پایه در سه سطح به صورت عادی در مدت ده سال خوانده می شود و سطح درس خارج نیز پس از آن تا زمان اجتهاد برگزار می شود. سایت ناین دانلود یکی از بزرگترین مراکز جزوات و نمونه سوالات حوزه علمیه قم و خراسان می باشد. این سایت که به صورت خصوصی اداره می شود سعی دارد تا با ارائه ابزارهای کمک آموزشی محیط را برای آموزش بهتر فراهم نماید و تمام تلاش خود را در جهت ارائه محصولات با کیفیت و مناسب به کار می گیرد.

یکی از مهم ترین مسائل بعد از مطالعه کامل کتاب مراجعه به سوال ها و آزمون های سال های قبل و حل کردن آن ها می باشد. در این قسمت چندین دوره سوالات حوزه علمیه قم تهیه شده است.

برای دانلود این مجموعه شما می توانید آن را به سبد خرید خود افزوده و سپس با پرداخت هزینه لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.